Dwa autobusy przyjechały do nas z Niemiec, jeden z nich wcześniej jeździł na ulicach Lubina. Rok pierwszej rejestracji jednego z MAN-ów to 2003. Są to pojazdy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Zarząd MPK pracuje nad rozkładem jazdy i uruchomieniem połączenia komunikacyjnego – linii Nr 8. Już wkrótce pojedziemy przez osiedle domków jednorodzinnych w dzielnicy fabrycznej Kraśnika w kierunku cmentarza komunalnego.
Reklama
Kolejne autobusy MPK w Kraśniku
Na ulice Kraśnika w lutym wyjadą autobusy marki MAN, które będą wozić pasażerów na liniach obsługiwanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.
- 02.02.2017 21:15 (aktualizacja 13.08.2023 01:13)
Data dodania:
02.02.2017 21:15
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna
Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji.
Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11
Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe
Autor komentarza: Radek
Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke
Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08
Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska
Autor komentarza: Kaśka
Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka.
Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26
Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny?
Autor komentarza: Przeciw bandytom !
Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!!
Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02
Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2!
Autor komentarza: Dawid
Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23
Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego
Autor komentarza: Loki
Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności.
Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58
Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama
Komentarze