Reklama

Weekend w galeriach handlowych - szybki PIT!

Weekend w galeriach handlowych - szybki PIT!

Celem akcji jest przekonanie jak największej liczby osób do elektronicznego rozliczenia swoich dochodów. W dniach od 11 do 13 marca w godzinach od 12 do 18  w Galerii PLAZA i OLIMP w Lublinie oraz RYWAL w Białej Podlaskiej, pracownicy urzędów skarbowych będą bezpłatnie pomagać osobom chcącym wysłać swoje zeznanie drogą elektroniczną.

Nie tylko udostępnimy sprzęt do samodzielnej wysyłki zeznania, ale także potrzebującym pomocy służyć będziemy wsparciem, instruując jak należy prawidłowo postępować, aby skutecznie przesłać zeznanie do systemu e-deklaracje. 

Ponadto będziemy udzielać informacji w zakresie rozliczenia dochodów za 2015 rok, jak i  w innych sprawach podatkowych.

Aby skorzystać z tej usługi należy posiadać:

  •         numer PESEL;
  •         informacje o uzyskanych dochodach w 2015 roku (PIT-11, PIT-11A, PIT-40, PIT-40A, PIT-8C);
  •         Kwotę przychodu za 2014 rok (zeznanie roczne za 2014 rok lub spisany przychód)

W przypadku korzystania z ulg podatkowych:

  •         ulga na dzieci: PESEL dziecka/dzieci;
  •         inne ulgi: wyliczona kwota ulgi podlegająca odliczeniu

W przypadku przekazania 1% podatku na rzecz OPP: numer KRS organizacji.

Akcja jest przedsięwzięciem ogólnopolskim odbywa się w 55 miastach w 67 galeriach.



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji. Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11 Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe Autor komentarza: Radek Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08 Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska Autor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26 Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny? Autor komentarza: Przeciw bandytom ! Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02 Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2! Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23 Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego Autor komentarza: Loki Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności. Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58 Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama