Reklama

Ruszają V Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów!

Organizowana przez Polską Organizację Turystyczną (POT) akcja skierowana jest do twórców, którzy swoje relacje z podróży przedstawiają w formie wideo. Celem konkursu jest promocja krajowej turystyki, zdrowego trybu życia oraz ograniczenie szkodliwego wpływu turystów na środowisko. Na każdego z finalistów czekają nagrody pieniężne.
  • Źródło: lublin.eu
Ruszają V Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów!

Tegoroczne Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to konkurs dla wszystkich promujących walory Polski. Szczególnie nakierowany jest na tych, którzy tworząc filmy w YouTube, ukazują lokalne atrakcje, mało znane smaki kuchni regionalnych, miejsca przyjazne rodzinom i dzieciom czy nieskażoną przyrodę. Jednym słowem, starają się szczególnie skierować uwagę na mniej znane i wciąż czekające na odkrycie zakątki Polski.

Do tegorocznej edycji Polska Organizacja Turystyczna zaprasza twórców, których kanały na YouTube mają minimum 1 000 subskrybentów, a na Facebooku i Instagramie obserwuje ich minimum 1 000 osób.

–    Materiały video w ciągu ostatnich lat bezapelacyjnie zdominowały internet. Sympatyków takiej formy prezentacji treści znaleźć można w każdej grupie wiekowej. Wytworzyła się swoista więź między widzami i autorami-podróżnikami, co z kolei przełożyło się na ogromny wpływ na wybory turystyczne. Elastycznie, zgodnie z dzisiejszymi trendami zdecydowaliśmy się na zmianę formatu dotychczasowego konkursu, a punkt ciężkości przenieśliśmy na vlogi. Zachęcam twórców do udziału w Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów oraz ukazania jak najszerszemu gronu walorów naszego kraju – mówił prezes POT Rafał Szmytke.

W pierwszym etapie YouTuberzy mogą zgłaszać swój udział w Mistrzostwach wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej mistrzostwablogerow.polska.travel. Oceną zgłoszeń zajmie się specjalnie powołane Jury. 16 twórców, którzy uzyskają najwyższe oceny, awansuje do drugiego etapu, w ramach którego każdy vloger będzie miał za zadanie przygotować i opublikować dwa materiały wideo, jak również przygotować relację z wyprawy po danym regionie w prowadzonych przez siebie kanałach mediów społecznościowych. Za awans do najlepszej szesnastki uczestnicy otrzymają honoraria w wysokości 5 000 zł netto. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 listopada br. do godz. 23:59.

–    Udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów to niesamowita przygoda oraz możliwość sprawdzenia samych siebie. Dla nas był to bardzo intensywny czas, wymagający wiele pracy, który jednak dał nam ogrom radości związanej z podróżowaniem oraz licznymi interakcjami z odbiorcami naszego bloga i mediów społecznościowych    – komentują udział w Konkursie Justi i Krystek, autorzy bloga Hasające Zające –    zwycięzcy IV edycji Akcji.

Nagrody dla zwycięzców V Turystycznych Mistrzostw Vlogerów:

• Laureat 1 miejsca – nagroda główna o wartości 15 000 zł,

• Laureat 2 miejsca –    nagroda o wartości 8 000 zł,

• Laureat 3 miejsca –    nagroda o wartości 5 000 zł.

 

Szczegóły i regulamin konkursu: www.mistrzostwablogerów.polska.travel.pl


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Justyna Treść komentarza: A po co nam nowe końcówki jak na mieście i tak większość tej samej trasy pokonują stadami a później dłuugo,dłuugo nic.Odechciewa się korzystać z takiej komunikacji. Data dodania komentarza: 21.12.2021, 09:11 Źródło komentarza: Miasto zbudowało nowe węzły przesiadkowe Autor komentarza: Radek Treść komentarza: Brakowało Pana Kozłowskiego na wizji, myślałem, że poszedł już gdzieś dalej :D Szkoda, że rozmowa taka o PO jak zwykle nie wie co robi i mówi pod publiczke Data dodania komentarza: 19.11.2021, 09:08 Źródło komentarza: Kontrapunkt: Marta Wcisło Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska Autor komentarza: Kaśka Treść komentarza: My na integracji byliśmy w Wielkopolsce i lataliśmy w tunelu aerodynamicznym. A potem w hotelu zrobiliśmy sobie imprezę, aż się zdziwiłam, że frekwencja na wyjeździe była wysoka. Data dodania komentarza: 26.10.2021, 11:26 Źródło komentarza: Jak wybrać lokalizację na wyjazd integracyjny? Autor komentarza: Przeciw bandytom ! Treść komentarza: Na razie to lubelski Sanepid robi bandyckie i nielegalne ataki na lokale gastronomiczne w Lublinie ! Jak wczoraj o 12 w nocy na deptaku !!! Data dodania komentarza: 16.10.2021, 14:02 Źródło komentarza: Przerwijmy łańcuch zakażeń wirusem SARS-CoV-2! Autor komentarza: Dawid Treść komentarza: Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 Data dodania komentarza: 27.09.2021, 19:23 Źródło komentarza: Wypadek z udziałem trzech osobówek i ciągnika rolniczego Autor komentarza: Loki Treść komentarza: Radni pis będą nas uczyć moralności. Data dodania komentarza: 27.09.2021, 16:58 Źródło komentarza: Radna PiS z Kraśnika obawia się o swoje życie
Reklama