Kody promocyjne, czyli jak zyskać bonusy w zakładach bukmacherskich

  • 04.09.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Kody promocyjne, czyli jak zyskać bonusy w zakładach bukmacherskich
Obecnie w Polsce działa kilkunastu legalnych bukmacherów, a lista owych firm regularnie się wydłuża. Nic więc dziwnego, że konkurują one między sobą o użytkowników i stałych graczy. Najczęściej oferują różnego rodzaju bonusy, m.in. darmowe zakłady, promocje na start oraz specjalne kody promocyjne, dzięki którym można zyskać dodatkowe środki. Sprawdź, na co konkretnie można liczyć, decydując się na rejestrację konta u bukmacherów.
  1. Czym są kody promocyjne?
  2. Wybrane promocje
  3. Skąd wziąć kody promocyjne?

Czym są kody promocyjne?

Rozmaite kody promocyjne są rodzajem specjalnej promocji oferowanej przez firmy bukmacherskie. Wpisując konkretny lvbet kod promocyjny albo też wysyłając maila pod podany adres, nowy gracz uzyskuje znaczne zwiększenie dotychczasowych bonusów przy rejestracji. Najczęściej są to dodatkowe środki bez depozytu na grę, lecz nie tylko. Warto przy tym pamiętać, aby wybierać do gry wyłącznie legalnych bukmacherów. To gwarantuje pewność uzyskania środków w przypadku wygranej.

Wybrane promocje

Jak już wspomniano wyżej, sts kod promocyjny lub też kod od innych bukmacherów, pozwala uruchomić dodatkowe kwoty pieniężne bez depozytu. Zwykle wynoszą one od 10 do 30 zł, w zależności od serwisu, choć niekiedy zdarzają się również kwoty wyższe. Ponadto kody mogą również uruchomić i znacząco zwiększyć inne składowe wchodzące w skład bonusu powitalnego. Mogą one wynieść nawet 1570 zł, jak ma to miejsce w przypadku LV Bet. W jaki sposób można uzyskać taką kwotę na zakłady?

Aby uruchomić taki bonus powitalny, wystarczy wpłacić depozyt w wysokości 50 zł, który go aktywuje. Uzyskane w ten sposób środki można wykorzystać w ciągu 30 dni od uruchomienia. Może go otrzymać każda osoba posiadająca karnet klubu, który sponsoruje dany bukmacher. W zależności więc od firmy, mogą to być np. karnety Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec, Arki Gdynia, Stali Mielec czy Piasta Gliwice. Aby otrzymać bonus, należy wysłać maila z konkretnym tytułem w treści oraz zdjęciem posiadanego karnetu pod wskazany adres.

Skąd wziąć kody promocyjne?

Gdzie znaleźć można aktualne kody promocyjne do wybranych bukmacherów? Najlepiej jest rzecz jasna śledzić na bieżąco serwisy internetowe konkretnych firm bukmacherskich, ale nie jest to jedyny sposób na uzyskanie kodów. Dobrze jest również sprawdzać profesjonalne i rzetelne portale poświęcone tematyce bukmacherskiej. Pozwalają one nie tylko na zdobycie cennej wiedzy i informacji o tym, jak grać, aby odnieść jak największy sukces, ale również aktualne kody promocyjne.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: