Rusza punkt szczepień na UMCS

  • 14.06.2021, 14:55 (aktualizacja 14.06.2021, 15:03)
  • Źródło: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Zbliżenie na ampułke ze szczepionką Pfizer News4media Szczepionka
W dniach 19-20 czerwca br. rozpoczną się szczepienia przeciwko COVID-19 organizowane na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w ramach zakładowego punktu szczepień. Akcja szczepień zostanie przeprowadzona w obiekcie Centrum Kultury Fizycznej przy ul. Langiewicza 22.

Pracownicy uczelni, studenci i doktoranci, a także osoby współpracujące z UMCS (zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), które wypełniły formularz zgłoszeniowy dotyczący udziału w akcji szczepienia, na wskazany numer kontaktowy oraz adres e-mail otrzymają szczegółowe informacje o dacie i godzinie podania pierwszej dawki szczepionki.

Studenci mieszkający poza Lublinem i planujący zaszczepić się w zakładowym punkcie szczepień, mają możliwość skorzystania z odpłatnego noclegu w wybranych domach studenckich UMCS, w ramach dostępnego limitu miejsc. W celu rezerwacji miejsca należy skontaktować się z administracją danego domu studenckiego.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami potwierdzamy również, że osoby zainteresowane szczepieniem przeciwko COVID-19 w ramach zakładowego punktu szczepień na UMCS, otrzymają szczepionkę mRNA firmy Pfizer / BioNTech.

Źródło: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe