Dlaczego warto wybudować dom modułowy?

  • 14.06.2021, 14:17
  • art.sponsorowany
Dlaczego warto wybudować dom modułowy?
Rosnące koszty budowy domów sprawiają, że pojawia się coraz większe grono osób zainteresowanych domami modułowymi. Są one doskonałą alternatywą dla klasycznego budownictwa zwłaszcza dla osób, które chcą wznieść własne lokum szybko i bez zbędnych formalności. Dodatkowo dom modułowy jest idealny na działkę rekreacyjną, gdzie nie można wybudować domku większego niż 35 m2.

Rosnące koszty budowy domów sprawiają, że pojawia się coraz większe grono osób zainteresowanych domami modułowymi. Są one doskonałą alternatywą dla klasycznego budownictwa zwłaszcza dla osób, które chcą wznieść własne lokum szybko i bez zbędnych formalności. Dodatkowo dom modułowy jest idealny na działkę rekreacyjną, gdzie nie można wybudować domku większego niż 35 m2. Dowiedz się więcej o zaletach domów modułowych.

1. Dom modułowy pod klucz

2. Dom 35 m2 bez pozwolenia na budowę

Budowa domu jednorodzinnego przerasta możliwości finansowe większości młodych ludzi. Własne lokum jest jednak niezbędne, by rozpocząć samodzielne życie i założyć rodzinę. Jeśli szukasz alternatywy dla kosztownej budowy, postaw na dom modułowy. Sprawdź, jakie są jego zalety.

Dom modułowy pod klucz

Budując dom modułowy, można sporo zaoszczędzić. Postawi się go na dowolnej działce budowlanej, nawet gdy ma się ograniczony budżet i możliwości wzięcia kredytu. Dom modułowy jest realizowany już w 30 dni od złożenia zamówienia, dzięki produkcji z gotowych prefabrykatów. Wnętrze jest w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika. W zależności od powierzchni budynku, można wydzielić w nim różną liczbę sypialni i łazienek, duży salon, kuchnię oraz inne ważne pomieszczenia. Dom z modułów zamawia się z wyposażeniem pod klucz, dzięki czemu użytkownik szybko wprowadza się do nowego lokum.

Modułowa konstrukcja jest łatwa do ogrzewania. Niskie koszty eksploatacji budynku sprawiają, że oszczędności inwestora są jeszcze większe. Dodatkowo dom modułowy w razie potrzeby można w całości przenieść do innej lokalizacji. Wystarczy tylko wskazać miejsce, gdzie ma stanąć posiadana konstrukcja, a przeprowadzka wraz z całym domem stanie się możliwa.

Dom 35 m2 bez pozwolenia na budowę

Modułowy dom 35m2 stawia się bez konieczności posiadania pozwolenia na budowę. Dozwolone jest jego wzniesienie na działkach letniskowych i w ogrodach działkowych, a także na działkach budowlanych. Dom z powodzeniem wystarcza na potrzeby niewielkiej rodziny lub singla. Z modułów można wznieść również większe domy, np. o powierzchni 70 m2, jednak w tym przypadku konieczne jest załatwienie wszystkich niezbędnych formalności urzędowych.

Można wykorzystać go również jako domek do wynajęcia na terenach rekreacyjnych. Budowa takich domków zajmuje niewiele czasu, dlatego inwestycję zdąży się przygotować, nawet gdy ma się tylko kilkanaście tygodni do rozpoczęcia sezonu. Dzięki ogrzewaniu domek modułowy służy przez cały rok i może być wynajmowany w okresie zimowym.

art.sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe