Bezpłatne zajęcia sportowe dla uczniów i studentów

  • 06.06.2021, 08:00
  • Źródło: Redakcja Lubelska.tv
Aktywne Pokolenie - plakat informujący o zajęciach fitness out we wtorki… Lublin.eu Projekt Aktywne Pokolenie - plakat
Miasto Lublin zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach pływania i fitness out, które są realizowane w ramach projektu Aktywne Pokolenie. Zajęcia są skierowane do uczniów i studentów między 15-26 rokiem życia, mieszkających w Lublinie.

Realizatorzy projektu Aktywne Pokolenie zapraszają na pływanie i fitness out.

  • fitness out - zajęcia trwają ok. 1,5h i odbywają się na świeżym powietrzu na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22. Mogą w nich uczestniczyć uczniowie i studenci między 15-26 rokiem życia, mieszkający w Lublinie. Niepełnoletni uczestnicy muszą dostarczyć instruktorowi jednorazową zgodę rodzica/opiekuna na udział w zajęciach. Trenować można we wtorki o godz.18.30. Zapisy na stronie.
  • pływanie - zajęcia na AQUA Lublin trwają 45 minut i mogą w nich uczestniczyć uczniowie i studenci między 10-26 rokiem życia, mieszkający w Lublinie. Pływać można w poniedziałki i środy o godz.9.30. Zapisy na stronie.

Trwają prace nad wznowieniem kolejnych zajęć. Szczegółowe informacje na stronie projektu Aktywne Pokolenie.

Źródło: Redakcja Lubelska.tv

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe