Słoneczny Wrotków otwarty

  • 05.06.2021, 10:38 (aktualizacja 07.06.2021, 10:43)
  • Źródło: Redakcja Lubelska.tv
Słoneczny Wrotków otwarty MOSiR "Bystrzyca"
Rozpoczął się nowy sezon w ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Dodatkowo dzisiaj (5 czerwca) na terenie eventowym ośrodka odbywa się Eko Piknik.

Słoneczny Wrotków zaprasza do kompleksu basenów w ten weekend w godz. 11-19. Na rozpoczęcie sezonu przygotowano super atrakcje, zabawy i upominki.

Jeśli dobra aura będzie utrzymywać się w dalszej części miesiąca, Słoneczny Wrotków będzie otwarty w kolejne weekendy czerwca. A "pełną parą" ośrodek ruszy wraz z końcem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji - wtedy kompleks będzie czynny już codziennie.

Kompleks składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu  znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia ,,anakonda", trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia ,,cebula", wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów - plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych. W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci - brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

Cennik ośrodka będzie taki sam, jak w poprzednim sezonie.

Dodatkowo dzisiaj ma miejsce EKO Piknik. Wspólnie posprzątamy tereny zielone wokół Zalewu Zemborzyckiego, a potem weźmiemy udział w pikniku na terenie eventowym ośrodka Słoneczny Wrotków.

EKO Piknik rozpocznie się o godz. 10:00. Uczestnicy akcji zostaną wyposażeni przez naszych partnerów w rękawiczki ochronne oraz worki do zbiórki odpadów. Ich zadaniem będzie zebranie odpadów zanieczyszczających tereny wokół Zalewu Zemborzyckiego wzdłuż wschodniego brzegu oraz przybrzeżny las. Na wszystkich uczestników czekają upominki od Decathlon.

EKO Piknik to nie tylko wspólne dbanie o przyrodę i szansa na zgarnięcie nagród w specjalnym konkursie, ale także mnóstwo fantastycznej zabawy i pro-ekologicznej edukacji. Będą gry i konkursy organizowane przez naszych Partnerów, będą także pokazy i prezentacje rozwiązań ekologicznych stosowanych przez lubelskie firmy i instytucje. Impreza potrwa do godz. 15:00.

Głównym organizatorem akcji jest MOSiR „Bystrzyca" w Lublinie.

Głównym Partnerem – Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin.

 

Źródło: Redakcja Lubelska.tv

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe