Tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy Alejach Zygmuntowskich

  • 04.06.2021, 16:57
  • Źródło: Redakcja Lubelska.tv
Tymczasowa zmiana organizacji ruchu przy Alejach Zygmuntowskich MOSiR "Bystrzyca" w Lublinie
W nadchodzący weekend sporo będzie działo się na parkingach Areny Lublin i w jej otoczeniu. W związku z tym tymczasowo zmieni się organizacja ruchu wokół stadionu.

Od piątku do niedzieli na parkingu Areny będzie trwał Food Truck Festival pod hasłem: #JEMYna ARENIE. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji, konkursów z nagrodami, a przede wszystkim pyszne dania kuchni niemalże z całego świata. Będą m.in.: burgery, burrito i quesadillas, pierożki dim sum, szaszłyki, churrosy, hot dogi, owoce w czekoladzie, frytki belgijskie, pad thai, pastrami, wrapy, tradycyjne zapiekanki, panierowane kurczaki, a do tego pyszna lemoniada.

Szczegóły znajdą Państwo tutaj:

https://fb.me/e/1oSRCBPg2

Dodatkowo w sobotę na parkingu Areny odbędzie się Charytatywne Moto Rozpoczęcie Sezonu 2021. W programie wiele atrakcji motoryzacyjnych, ciekawe samochody z całej Polski i konkursy z nagrodami. W trakcie wydarzenia będzie także prowadzona zbiórka na rzecz małej Niny chorującej na SMA.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

https://www.facebook.com/events/2859794094283870/

W Parku Ludowym w sobotę i niedzielę będzie trwał Festiwal Familijny. Na uczestników będą czekały m.in. spektakle, pokazy magii i iluzji, warsztaty sportowe oraz wiele innych atrakcji.

Szczegóły znajdą Państwo tutaj:

https://www.facebook.com/centrumkulturywlublinie/posts/4366391620039622

W związku z planowanymi wydarzeniami w sobotę 5 czerwca na parkingach Areny zmieni się organizacja ruchu.

- Wjazd na parking ogólnodostępny będzie możliwy jedynie od ul. Stadionowej.

- Od ul. Lubelskiego Lipca możliwy będzie wjazd jedynie dla uczestników Moto Rozpoczęcia Sezonu.

- Dodatkowo dla wszystkich kierowców udostępnimy parking VIP i zamknięty na co dzień tzw. "parking gości".

- Dodatkowo dzięki uprzejmości Zarządu Dróg i Mostów w sobotę będzie można parkować także na parkingu ZDiM przy ul. Krochmalnej 13J.

W piątek 4 czerwca i niedzielę 6 czerwca ograniczenia w dostępności parkingów Areny będą dotyczyły jedynie strefy wydzielonej dla Food Truck Festival i powstającego przy stadionie komercyjnego punktu szczepień.

W te dni kierowcy będą mogli korzystać z obu wjazdów na parking.

 

Źródło: Redakcja Lubelska.tv

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe