Studenci Politechniki Lubelskiej z medalami Akademickich Mistrzostw Polski

  • 02.06.2021, 12:05
  • Źródło: Lublin.eu
Alicja Wrona na podium. Zawodniczka trzyma dyplom za zajęcie 1 miejsca… Politechnika Lubelska Alicja Wrona z dyplomem za zajęcie 1 miejsca w biegu 400 m w klasyfikacji Uczelni Technicznych
Medale Akademickich Mistrzostw Polskich zdobyli Alicja Wrona, Aleksandra Szpetmańska i Olaf Malinowski. Studenci Politechniki Lubelskiej nagrodzeni zostali w dyscyplinach: lekka atletyka, rzut młotem i wspinaczka sportowa. Gratulujemy!

Studentka Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Alicja Wrona zdobyła kolejne 2 medale do swojej bogatej kolekcji z Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. Tym razem jej łupem padło złoto na dystansie 400m i srebro na 200m w klasyfikacji Uczelni Technicznych. W klasyfikacjach generalnych Ala dwukrotnie uplasowała się na pechowym dla każdego sportowca 4 miejscu. Na osłodę pozostaje także nowa życiówka na 200m - 23.67.
Natomiast studentka Wydziału Podstaw Techniki Aleksandra Szpetmańska wywalczyła kolejny już złoty medal w klasyfikacji typów Uczelni Technicznych w konkurencji rzut młotem.

Gratulacje dla Ali i Oli, dla trenerów sekcji Elżbiety Spólnickiej i Ryszarda Stachaszewskiego oraz dla trenerów klubowych zawodniczek Pawła Danielczuka i Roberta Kozłowskiego.

Zawody zostały przeprowadzone w dniach 20-23 maja 2021 roku w Bielsku-Białej.

OLAF MALINOWSKI Z PIĘCIOMA MEDALAMI AMP WE WSPINACZCE SPORTOWEJ !!

Student Wydziału Zarządzania Olaf Malinowski dokonał rzeczy niesamowitej. Podczas Akademickich Mistrzostw Polski we wspinaczce sportowej wywalczył aż 5 na 6 możliwych do zdobycia medali.

Wyniki indywidualne Olafa:
- 3 miejsce w konkurencji bouldering - klasyfikacja generalna
- 2 miejsce w konkurencji bouldering - klasyfikacja Uczelni Technicznych
- 2 miejsce w konkurencji na trudność - klasyfikacja generalna
- 2 miejsce w konkurencji na trudność - klasyfikacja Uczelni Technicznych
- 4 miejsce w konkurencji na czas - klasyfikacja generalna
- 1 miejsce w konkurencji na czas - klasyfikacja Uczelni Technicznych

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego startu i dziękujemy to było naprawdę coś niezwykłego Olaf !!

Zawody zostały przeprowadzone w dniach 27-30 maja 2021 roku w Katowicach/Gliwicach.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe