Koncert „Wielcy Artyści Małym Pacjentom"

  • 31.05.2021, 12:55
  • Źródło: Redakcja Lubelska.tv
Koncert Fundacji Virtuosa - plakat Fundacja Virtuosa Koncert Fundacji Virtuosa
7 czerwca o godz. 19 odbędzie się III Koncert Charytatywny „Wielcy Artyści Małym Pacjentom" organizowany przez Fundację Virtuosa. To wyjątkowa okazja, żeby posłuchać Jakuba Józefa Orlińskiego – światowej sławy kontratenora, który od dwóch lat podbija serca słuchaczy na całym świecie.

Całkowity dochód z koncertu wesprze modernizację, po 40 latach, Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie. Dzięki zgodzie wytwórni Erato/Warner Classic można obejrzeć streaming koncertu, kupując bilet pod adresem https://bit.ly/3yIORZZ, gdzie znajdują się również wszystkie szczegóły na temat programu i celu wydarzenia. Wyjątkowy klimat koncertu zostanie podkreślony efektownymi, stworzonymi specjalnie do repertuaru wizualizacjami.

Koncert to kontynuacja rozpoczętego 2 lata temu cyklu charytatywnego z udziałem największych światowych gwiazd opery, który uświetnili już m.in. Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna, występując pro bono. Bilety z koncertów sfinansowały m.in. przeniesienie i modernizację banku krwi w CZD. Pomysłodawcą i twórcą wydarzenia jest wybitna skrzypaczka-solistka, prezes wspieranej przez Colliers Fundacji Virtuosa - Patrycja Piekutowska - która zawiesiła swoją międzynarodową karierę artystyczną, by skupić się na działalności charytatywnej.

- Cieszę się, że kolejny raz na koncert z cyklu „Wielcy Artyści Małym Pacjentom” udało się zaprosić wspaniałych artystów, a ich występy przyczynią się do wsparcia głównego celu Fundacji na ten rok – kompleksowej modernizacji Izby Przyjęć i Holu Rejestracji 30 poradni specjalistycznych Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Tylko od dobrego serca publiczności tego wyjątkowego koncertu zależy, czy cel ten uda nam się zrealizować już w te wakacje. Zapraszamy! - mówi Patrycja Piekutowska, prezes Fundacji Virtuosa, która poprowadzi koncert.

Źródło: Redakcja Lubelska.tv

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe