Aukcja na sprzedaż byłej fabryki „Pszczółki” w Opolu Lubelskim

  • 31.05.2021, 17:34
  • Redakcja Lubelska TV
Aukcja na sprzedaż byłej fabryki „Pszczółki” w Opolu Lubelskim
3 miliony 918 tysięcy złotych netto to cena wywoławcza na aukcji dotyczącej sprzedaży byłego zakładu produkcyjnego Fabryki Cukierków „Pszczółka” w Opolu Lubelskim. Licytacja odbędzie się 10 czerwca.

Działki, na których zlokalizowana jest była fabryka cukierków, zajmują powierzchnię prawie 2 hektarów. Leżą przy drodze wylotowej na Lublin, w sąsiedztwie rewitalizujących się obiektów dawnej Cukrowni Opole Lubelskie i Galerii Stokrotka.

Nieruchomości należące do „Pszczółki” to budynki o charakterze produkcyjno-magazynowym. Od kilku lat, po przeprowadzce do Lublina, zakład jest nieczynny. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przeznacza te tereny pod zabudowę produkcyjną, magazynową i miejsce składowania.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie do 7 czerwca wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej.

Redakcja Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe