Trwa nabór wolontariuszy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie

  • 16.05.2021, 15:41
  • Źródło: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie
Projekt "Wspieraj Seniora" logo Projekt "Wspieraj Seniora"
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie od miesiąca października 2020 r. nieprzerwanie realizuje Program "Wspieraj Seniora", w ramach którego dostarczane są zakupy czy gorące posiłki osobom potrzebującym. Dotychczas, przy współpracy wolontariuszy, MOPR udzielił wsparcia ponad 150 Seniorom z terenu Miasta Lublin!

Utrzymujący się stan epidemii powoduje, że osoby starsze, samotne i niepełnosprawne nadal wymagają wsparcia w powyższym zakresie.

Jeśli chcesz włączyć się w pomoc skierowaną do Seniorów, możesz zgłosić się przez Internet, wypełniając ankietę na stronie www.wspierajseniora.pl lub nawiązać kontakt z koordynatorem wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie pod numerem telefonu 81 466 53 31 lub 32.

W trosce o bezpieczeństwo wolontariuszy MOPR zapewnia środki ochrony osobistej takie jak maseczki, rękawiczki i płyn do dezynfekcji, jak również bilety MPK.

Zachęcamy osoby zainteresowane, dysponujące wolnym czasem oraz chętne do niesienia pomocy potrzebującym do wsparcia działań wolontarystycznych. Dołącz do wolontariuszy MOPR i wspieraj lubelskich Seniorów w trudnym czasie pandemii!

Jednocześnie MOPR kieruje gorące podziękowania wszystkim osobom, które podjęły współpracę z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie i świadczą wolontariat !

Źródło: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe