Zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich

  • 11.05.2021, 10:38
  • Źródło: Redakcja Lubelska.tv
Pomarańczowo-białe pachołki ostrzegawcze na białym tle. Lublin.eu Pachołki ostrzegawcze
Ze względu na prowadzone prace drogowe od jutra (12 maja) nastąpi zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich. Przewidywane jest zamknięcie prawej połowy Al. Racławickich, po stronie Kościoła Garnizonowego.

W środę wykonawca przystąpi do II etapu przebudowy skrzyżowania ulic Poniatowskiego i Sowińskiego z Al. Racławickimi. Prace przewidują zamknięcie prawej połowy Al. Racławickichpo stronie Kościoła Garnizonowegona odcinku od skrzyżowania z ul. Sowińskiego w kierunku ul. Długosza.

Ruch pojazdów odbywać się będzie dwukierunkowo nowo wybudowaną nawierzchnią po stronie Ogrodu Saskiego. Nadal zamknięta pozostaje ul. Poniatowskiego, a na wlocie z ul. Sowińskiego w Al. Racławickie obowiązuje nakaz jazdy w prawo, o czym informują znaki.

Taka tymczasowa organizacja ruchu potrwa około miesiąca. W tym czasie drogowcy wykonają przykanaliki do kanalizacji deszczowej, rury osłonowe do sygnalizacji świetlnej oraz podbudowę nawierzchni jezdni.

Źródło: Redakcja Lubelska.tv

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe