TY JESTEŚ SZEFEM!

  • 10.05.2021, 19:25 (aktualizacja 12.05.2021, 10:54)
  • Redakcja Lubelska TV
TY JESTEŚ SZEFEM!
INEA to dostawca najszybszego Internetu w Polsce, co potwierdza ranking roczny dostawców Internetu Speedtest.pl w latach 2017-2020, a także telewizji w jakości 4K i telefonii komórkowej i stacjonarnej. Dlatego tak bardzo cieszymy się, że możesz już dołączyć do świata INEA i korzystać z najnowocześniejszych technologii. https://inea.pl/

Jesteś dla nas kimś naprawdę ważnym i chcemy, żeby usługi INEA pasowały do Twoich potrzeb. Ty jesteś szefem w INEA, dlatego możesz dowolnie dopasować usługi do swoich oczekiwań. Od teraz dajemy Ci możliwość skorzystania z wielu promocji i łączenia ich ze sobą. A teraz usiądź wygodnie w fotelu, szefie. Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie.

A gdyby tak móc wybrać dowolną prędkość Internetu i nie płacić za telewizję nawet przez cały rok? Od teraz to możliwe! Wybierz światłowód od INEA, a paczkę telewizyjną START otrzymasz nawet do 12 miesięcy bez opłat. Dobierz pakiet telefonii komórkowej z miesiącami za 0 zł i dużym pakietem Internetu w komórce i bądź w stałym kontakcie z bliskimi.

NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA NA CO DZIEŃ

W INEA wiemy, jak ważne jest niezawodne i stabilne połączenie Internetowe. Światłowód to rozwiązanie, które pozwoli Ci na płynną pracę zdalną, spotkania online z przyjaciółmi bez zakłóceń
i załatwienie ważnych spraw bez wychodzenia z domu.

Internet od INEA jest symetryczny. Oznacza to równą prędkość pobierania i wysyłania. Od teraz pliki, zdjęcia czy dowolne załączniki trafią do odbiorcy w kilka sekund.

Usługi światłowodowe od INEA to także telewizja HIWAY w jakości 4K z funkcjami, bez których nie wyobrażamy już sobie telewizji:

  • cofaj, włączaj od początku, przewijaj, zatrzymuj i oglądaj programy nawet sprzed 7 dni,
  • wybieraj paczki kanałów, które włączysz i wyłączysz w trakcie umowy, kiedy chcesz. Decyduj, co oglądasz i za co płacisz.

Więcej informacji na stronie www.inea.pl

Redakcja Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe