Trwa nabór do konkursu Creative Business Cup Poland 2021

  • 05.05.2021, 10:30
  • Źródło: Lublin.eu
Biały plakat konkursu Creative Business Cup. Lublin.eu Creative Business Cup
Creative Business Cup to międzynarodowa inicjatywa skupiająca blisko 100 krajów z całego świata. Celem projektu jest wyłonienie trzech najlepszych startup’ów sektora kreatywnego.

Przedstaw swój startup w ramach konkursu Creative Business Cup Poland 2021. Wyślij swoje zgłoszenie, zostań ambasadorem Polski i dołącz do uczestników z ponad 75 krajów walczących o wyjątkowe nagrody pieniężne oraz tytuł najlepszego startup’u sektora kreatywnego w międzynarodowym finale w Kopenhadze.

Każdego roku podczas konferencji BRIGHT w Kopenhadze mają okazję zaprezentować się Zwycięzcy krajowych edycji Creative Business Cup i walczyć nie tylko o nagrody pieniężne, ale przede wszystkim o rozpoznawalność na rynku i finansowanie od zagranicznych inwestorów. Ponadto zgodnie z filozofią wydarzenia wszyscy uczestnicy finału mają dostęp do inspirujących paneli dyskusyjnych z wiodącymi przedsiębiorcami, ekspertami i politykami z całego świata co zwykle owocuje zdobyciem wewnętrznych kontaktów na danym rynku, a także umożliwia wymienianie się spostrzeżeniami i pomysłami z innymi Zwycięzcami edycji krajowych.

Jak to działa?
Zgłoś swój startup poprzez formularz na stronie WeDoLbn. Następnie przygotuj 5 minutową prezentację, w której przedstawisz swój pomysł, opowiesz o nim i o materii której on dotyczy, pochwalisz się dlaczego jest on lepszy od innych podobnych rozwiązań, a może zaskoczysz nas swoim nowatorstwem. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2021 r.

Niezależnie od wyniku otrzymasz od ekspertów i doradców biznesowych indywidualną ocenę Twojego pomysłu i wskazówki, które być może pozwolą Ci się jeszcze lepiej rozwijać. Ponadto zwycięzcy Creative Business Cup Polska, przed właściwym finałem w Danii otrzymają od Fundacji WeDoLBN i ekspertów CBC pełny mentoring w zakresie udoskonalenia swojego pitch’a, a także wsparcie i szkolenie z zakresu prezentacji i warsztaty językowe dla jeszcze lepszej komunikacji. Tak przygotowani, dostaną zaproszenie do udziału w międzynarodowym finale w Kopenhadze, który zwykle okazuje się kamieniem milowym nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich uczestników.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe