Silne burze na terenie woj. lubelskiego

  • 04.05.2021, 08:15
  • Źródło: KW PSP w Lublinie
Silne burze na terenie woj. lubelskiego Zdjęcia: KP PSP Biłgoraj
2 maja 2021 roku na terenie woj. lubelskiego jednostki ochrony przeciwpożarowej wyjeżdżały do licznych działań związanych z porywistym wiatrem i lokalną trąbą powietrzną, która przeszła według okolicznych mieszkańców przez teren miejscowości Tereszpol Zygmunty.

Silny wiatr zrywał dachy, łamał drzewa i uszkadzał pojazdy. Do godziny 18:45 odnotowaliśmy 58 wyjazdów zastępów straży pożarnych do połamanych konarów i drzew, 15 uszkodzonych dachów na budynkach mieszkalnych i 17 uszkodzonych dachów na budynkach gospodarczych, 9 uszkodzonych linii energetycznych. Strażacy nadal prowadzą działania zmierzające do likwidacji skutków nawałnicy – zabezpieczając uszkodzone budynki i dachy. Na tą chwilę nie odnotowaliśmy osób poszkodowanych.

Źródło: KW PSP w Lublinie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe