DZIEŃ POLONII I POLAKÓW ZA GRANICĄ! ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODŚPIEWANIA HYMNU PAŃSTWOWEGO!

  • 30.04.2021, 11:46
  • Źródło: Stowarzyszenie Polskich Mediów
DZIEŃ POLONII I POLAKÓW ZA GRANICĄ! ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODŚPIEWANIA…
Obchodzony od dziewiętnastu lat Dzień Polonii i Polaków za Granicą to święto ponad 10 milionów rodaków żyjących poza granicami naszego kraju, którzy od lat wspiera ją Polskę w najtrudniejszych historycznych momentach i nadal aktywnie wyrażają swoje przywiązanie do Rzeczypospolitej.

Niezależnie od powodu zamieszkania za granicą, zachowują oni żywą pamięć o Polsce, kultywując jej tradycje i sprawiając, że nasza kultura jest obecna w najdalszych zakątkach świata.

Co roku mamy okazję wyrazić wdzięczność polskiej społeczności rozsianej po całym świecie i podziękować jej za pracę na rzecz wspólnego dobra dla naszej Ojczyzny .

Tegoroczne obchody Dnia Polonii chcielibyśmy uświetnić poprzez wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego, naszego hymn u narodowego, który jednoczy Polaków w kraju i za granicą,
pomimo odległości, która nas dzieli.

Bądźmy tego dnia jedną, wielką rodziną!

Zapraszamy Państwa do współtworzenia tego przedsięwzięcia.

Wspólne internetowe odśpiewanie hymnu państwowego, zaplanowane jest 2 maja 2021 roku o godzinie 16:00 (strefa czasowa środkowoeuropejska).

Zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o zgłoszenie za pośrednictwem formularza: http://polonia.szef.co/formularze/mazurek-dabrowskiego

Na podany adres e-mail prześlemy osobisty link do komunikatora Avaya wraz z instrukcja korzystania z niego.

Dodatkowych informacji udziela Oleg Czerwiński, e-mail: [email protected]

Źródło: Stowarzyszenie Polskich Mediów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe