Zaczynamy dziś ściganie w Lublinie

  • 23.04.2021, 10:06
  • Źródło: PGE Ekstraliga
Zaczynamy dziś ściganie w Lublinie PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga - najlepsza żużlowa liga świata
Zawodnicy PGE Ekstraligi są regularnie badani na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Tak było im tym razem. Na szczęście, każdy z zawodników otrzymał negatywny wynik testów. W związku z tym dzisiejsze mecze odbędą się zgodnie z przewidzianym harmonogramem.

Wszyscy zawodnicy mający wziąć udział w piątkowych meczach PGE Ekstraligi mają negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Tym samym odbędą się mecze zaplanowane na 23.04.2021 (LIVE w ELEVEN SPORTS 1).

  • MOTOR Lublin – ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa (godz. 18:00)
  • ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – BETARD SPARTA Wrocław (godz. 20:30)

Zawodnicy w PGE Ekstralidze są poddawani cyklicznym, nie rzadziej niż przed każdą kolejką rozgrywek, testom genetycznym na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 według harmonogramu ustalonego przez podmiot zarządzający. Przed meczami PGE Ekstraligi każdy klub jest zobowiązany przeprowadzić testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 i przesłać do systemu „karta meczu EŻ” wyniki nie później niż 60 minut od godziny zakończenia badania zawartej w treści wyniku testu otrzymanego z laboratorium.

 
Źródło: PGE Ekstraliga

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe