Sprzątają z sąsiadami

  • 23.04.2021, 10:07
  • Redakcja Lubelska TV
Sprzątają z sąsiadami
Pracownicy firmy Ekopak z okazji Światowego Dnia Ziemi zaprosili swoich sąsiadów, mieszkańców ulicy Grygowej do wspólnego sprzątania terenów wokół nieruchomości.

- Przygotowaliśmy z tej okazji małe prezenty, które dostarczyliśmy do każdego z mieszkań. Do współpracy przy sprzątaniu zaangażowaliśmy też firmę Kom-eko, która sprzątaniem zajmuje się na co dzieńmówi Paweł Suszek, członek zarządu Ekopak.

Spółka w ramach aktywizacji zawodowej dzielnicy Zadębie zamierza zwrócić się do swoich sąsiadów, mieszkańców ul. Grygowej z propozycją zatrudnienia. W powstającym w hali przy ul. Metalurgicznej centrum recyclingu ma pracować 80 osób. Pierwszeństwo przy naborze mają mieć właśnie mieszkańcy osiedla Grygowa.

Redakcja Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe