PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEGO WEEKENDU

  • 07.04.2021, 09:30
  • Źródło: Policja Lubelska
PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEGO WEEKENDU
Podczas świątecznego weekendu na drogach województwa lubelskiego doszło do 10 wypadków drogowych, w których 2 osoby zginęły, a 13 odniosło obrażenia. Policjanci zatrzymali 64 nietrzeźwych kierujących. Na drogach Lubelszczyzny doszło także do 129 kolizji drogowych.

Minione 4 dni długiego świątecznego weekendu, był to czas wytężonej pracy policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy, wyruszyli w podróż. Funkcjonariusze sprawdzali czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolowali trzeźwość kierowców oraz stan techniczny pojazdów. Mundurowi zwracali również uwagę czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach bezpieczeństwa.

W tym okresie na drogach województwa lubelskiego doszło do 10 wypadków drogowych, w których 2 osoby poniosło śmierć, a 13 odniosło obrażenia. Podczas kontroli drogowych ujawnionych zostało także 64 nietrzeźwych kierujących, odnotowaliśmy także 129 kolizji drogowych. 

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe