DRZEWA DLA KAŻDEJ DZIELNICY

  • 04.04.2021, 08:30
  • Redakcja Lubelska TV
DRZEWA DLA KAŻDEJ DZIELNICY
Projekt "DRZEWA DLA KAŻDEJ DZIELNICY", Fundacja Krajobrazy realizuje na zlecenie Urzędu Miasta Lublin. W ramach zadania, w konsultacji z Radami Dzielnic, mieszkańcami, organizacjami i instytucjami zostaną wskazane lokalizacje do posadzenia 1000 drzew - około 25-40 sztuk w każdej z 25 dzielnic Lublina, biorących udział w projekcie. Pierwsze 25 drzew posadzimy wspólnie już na wiosnę 2021 r. natomiast pozostałe 1 000 sztuk zostanie posadzone przez Miasto Lublin jesienią 2021 r. Efektem projektu będzie także raport zawierający mapę kolejnych nasadzeń drzew w mieście.

Propozycje nasadzeń nowych drzew będą przyjmowane poprzez:

· Otwartą ankietę online dostępną pod adresem: bit.ly/ChodzPosadz

· Zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 517 203 777 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00)

· Zgłoszenie mailowe na adres: [email protected])

· Zgłoszenie pocztowe na adres: Fundacja Krajobrazy, ul. Bernardyńska 15, 20-950 Lublin

 

W przypadku zgłoszeń wysyłanych przy wykorzystaniu maila bądź poczty tradycyjnej prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza dostępnego pod adresem: https://tiny.pl/rkj91 i przesłanie go lub jego skanu na podany adres (mailowy lub pocztowy). Na zgłoszenia miejsc czekamy od 1.04 do 30.04.2021!

Rekomendujemy wyznaczanie lokalizacji nasadzeń drzew w formie skupisk, zagajników, alei itp.

Projekt realizowany jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Lublina i może być realizowany wyłącznie na działkach należących do miasta Lublin.

Zachęcamy również Państwa do czynnego udziału w projekcie.

Redakcja Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe