Wstrzymanie naliczania opłat za pobyt dzieci w miejskich żłobkach

  • 31.03.2021, 08:11
  • Źródło: Lublin.eu
Wstrzymanie naliczania opłat za pobyt dzieci w miejskich żłobkach
Miejski Zespół Żłobków w Lublinie na czas od 29 marca do 09 kwietnia 2021 r. wstrzymuje naliczanie i egzekwowanie opłat za pobyt dzieci w żłobkach publicznych. Zwolnienie z opłat obowiązuje te dzieci, które nie uczęszczają w tym okresie do żłobka.

Aby uniknąć naliczenia czesnego za czas nieobecności dzieci w żłobku w okresie od 29 marca do 9 kwietnia, rodzice proszeni są o podpisanie aneksów do umów. Wypełniony, podpisany i zeskanowany aneks, który pobrać można ze strony Miejskiego Zespołu Żłobków, należy przesłać na adres poczty elektronicznej żłobka, do którego uczęszcza dziecko.

Czesne za marzec opłacone już przez rodziców, zostanie rozliczone w kolejnym okresie, gdy dziecko będzie już uczęszczać do żłobka.

Więcej informacji uzyskać można pod numerami telefonów: 81 466 49 91 lub 880 521 926.

Żłobki prowadzone przez Miasto Lublin nadal pozostają otwarte dla dzieci rodziców pracujących w służbach mundurowych i medycznej. Dotyczy to 178 dzieci.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe