PAT METHENY - SIDE EYE - KONCERT W LUBLINIE !!!

  • 29.03.2021, 13:07
  • Łukasz Samol
PAT METHENY - SIDE EYE  - KONCERT W LUBLINIE !!!
PAT METHENY wystąpi w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W przyszłym roku nasze miasto znajdzie się na światowej trasie koncertowej tego wielkiego artysty. Amerykański geniusz jazzu po raz pierwszy wystąpi w Lublinie. To będzie jego jedyny koncert po tej stronie Wisły.

- Pat Metheny to jeden z najpopularniejszych artystów muzyki improwizowanej naszych czasów, dwudziestokrotny zdobywca nagrody Grammy. W Sali Operowej CSK miał wystąpić już w czerwcu tego roku. Niestety nasze ambitne plany, podobnie jak wiele innych, pokrzyżowała trwająca pandemia – mówi Katarzyna Sienkiewicz, dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. – Mamy nadzieję, że w przyszłym roku już nic nie stanie na przeszkodzie i będziemy mogli gościć tego wielkiego artystę w CSK. Jesteśmy przekonani, że koncert, który planujemy na 7 czerwca 2022 roku będzie prawdziwą ucztą muzyczną i na długo zapadnie w pamięci naszego miasta jak i całego województwa – dodaje dyr. Sienkiewicz.

 

Artysta ze swoim nowym Trio w ramach projektu „Marcin Kydryński prezentuje: Siesta w drodze” odwiedzi sześć miast w Polsce:

2 czerwca 2022 | BYDGOSZCZ, OPERA NOVA

3 czerwca 2022 | SOPOT, OPERA LEŚNA

4 czerwca 2022 | WARSZAWA, PALLADIUM

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe