MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO DLA NAJMŁODSZYCH

  • 23.03.2021, 12:19
  • Źródło: Policja Lubelska
MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO DLA NAJMŁODSZYCH
Mini znaki i sygnalizatory drogowe, maty antypoślizgowe z przejściem dla pieszych oraz makiety imitujące pojazdy to wyposażenie miasteczka edukacyjnego, które zakupiła dla celów edukacyjnych Komenda Powiatowa Policji w Lubartowie. Dzięki nim przedszkolaki poprzez zabawę będą uczyć się bezpiecznego zachowania na drodze.

Edukacyjne miasteczko ruchu drogowego zostało pozyskane dzięki staraniom Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wsparciu  jednej z lubartowskich firm.

Mini znaki i sygnalizatory drogowe, maty antypoślizgowe z przejściem dla pieszych oraz makiety imitujące pojazdy to elementy jego wyposażenia, które maja służyć najmłodszym dzieciom podczas zajęć przedszkolnych.  

Mini miasteczko dla przedszkolaka to nieoceniona pomoc dydaktyczna w edukacji najmłodszych dzieci. Umożliwia aktywne uczestnictwo dzieci w zajęciach odzwierciedlających  zachowania w ruchu drogowym. Przy pomocy tego zestawu dzieci uczą się poprzez zabawę i zdobywają doświadczenie w warunkach zbliżonych do naturalnych sytuacji na drodze.  

Takie miasteczko może być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. 

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe