Projekty sportowe BO 2021 - zapraszamy na zajęcia!

  • 07.03.2021, 10:41
  • Źródło: Lublin.eu
Projekty sportowe BO 2021 - zapraszamy na zajęcia!
W ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego zwyciężyły dwa projekty sportowe: Aktywny Lublin i Aktywne Pokolenie. Niestety ze względu na ograniczenia związane z epidemią, zajęcia nie mogą być realizowane w pełnym zakresie. W tej chwili zapraszamy na Aqua Lublin i na stadion lekkoatletyczny.
  • Aktywny Lublin - treningi biegowe na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22 organizowane są w każdą środę o godz.18.30. Zapisy na stronie projektu. Zajęcia Aqua Aerobik realizowane są we wtorek w następujących godzinach:
  • godz. 12:30
  • godz. 13:15
  • godz. 14:00

Szczegółowe informacje na stronie projektu Aktywny Lublin.

  • Aktywne Pokolenie - pływać na  można w każdy poniedziałek i środę. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Zajęcia są nieodpłatne, mogą w nich uczestniczyć uczniowie i studenci między 10-26 rokiem życia, mieszkający w Lublinie. Szczegółowe informacje na stronie projektu Aktywne Pokolenie.

Organizatorzy przypominają o pełnym rygorze sanitarnym: uczestnicy zajęć będą wpuszczani tylko w masce zakrywającej nos i usta i obowiązkowej dezynfekcji rąk.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe