Szerokie – dwa pożary w jednym pustostanie

  • 05.03.2021, 17:18
  • Redakcja Lubelska TV
Szerokie – dwa pożary w jednym pustostanie Zdjęcie: asp. Adam Tarkowski
Prawdopodobnie podpalenie było przyczyną pożaru drewnianego pustostanu jaki miał miejsce 4 marca 2021 roku o godzinie 6:30 w miejscowości Szerokie.

W akcji gaśniczej uczestniczyło 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 w Lublinie oraz zastęp OSP Kozubszczyzna. W celu ugaszeniu pożaru strażacy podali dwa prądy wody. Działania zostały zakończone o godzinie 7:50.

O godzinie 11:00 doszło do kolejnego pożaru w tym budynku. Akcja gaśnicza trwała 2,5 godziny, brało w niej udział dwa zastępy z JRG Nr 1 w Lublinie oraz OSP Moszenki. Przeprowadzono prace rozbiórkowe części budynku. W tej sytuacji również prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było podpalenie.

 

Redakcja Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe