Wielkanocne Śniadanie na Wynos

  • 02.03.2021, 18:11
  • Źródło: Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta
Wielkanocne Śniadanie na Wynos
Co roku organizowaliśmy dla naszych Podopiecznych przedświąteczne Śniadanie. Jednak ze względu na pandemię - podobnie jak w przypadku Świąt Bożego Narodzenia - nie możemy przygotować takiego posiłku. Dlatego ruszamy z akcją: "Wielkanocne Śniadanie na Wynos - Paczka Brata Alberta" dla najbardziej potrzebujących rodzin z Lublina.

W paczkach znajdą się m.in.: chleb, jajka, sałatka jarzynowa, biała kiełbasa, babka oraz inne produkty, które umożliwią przygotowanie Wielkanocnego Śniadania osobom w trudnej sytuacji materialnej. Szacujemy, że koszt jednej takiej paczki będzie wynosił 80 zł - chcemy obdarować co najmniej 350 Rodzin, dlatego na ten cel potrzebujemy aż 28 000 zł.

Każdego dnia przychodzą do nas ludzie, którzy przez różne koleje losu borykają się z problemami finansowymi. Emeryci, dla których codzienne życie to ciągły wybór pomiędzy tym, który wydatek jest ważniejszy i który rachunek można zapłacić później. Samotne matki, które ledwo wiążą koniec z końcem. Za każdą z tych osób kryje się historia - zazwyczaj smutna lub dramatyczna.

Dzięki naszym Darczyńcom i ich hojności ponad pół tysiąca Rodzin mogło spędzić Wieczerzę Wigilijną przy zastawionym bożonarodzeniowymi potrawami stole. Wierzymy, że teraz wspólnie również podarujemy osobom borykającym się z ubóstwem uroczysty Wielkanocny posiłek.

Wpłat na ten cel można dokonywać za pośrednictwem strony www.paczkabrataalberta.pl lub bezpośrednio na konto podane na naszej stronie www.albert.lublin.pl z dopiskiem: Paczka Wielkanocna. Bardzo chętnie przyjmiemy także żywność, którą będziemy mogli również przekazać w paczkach osobom potrzebującym.

Będę ogoromnie wdzięczna za podanie tej informacji do szerszej wiadomości, bo Święta to czas, kiedy osoby samotne i ubogie dużo bardziej odczuwają swoją samotność i ubóstwo a dzięki ludziom o dobrych sercach możemy podarować im choć namiastkę świątecznej atmosfery.
Źródło: Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe