Koncert online Katarzyny Cerekwickiej (Nie tylko rock’n’roll)

  • 23.02.2021, 09:06
  • Źródło: Lublin.eu
Koncert online Katarzyny Cerekwickiej (Nie tylko rock’n’roll)
Koncert odbędzie się wyłącznie w formie online.

Katarzyna Cerekwicka - utalentowana, z muzycznym wykształceniem i dyplomem, z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym i niezwykłą umiejętnością skupiania uwagi widzów. Zdobyła uznanie i popularność w szerokim gronie odbiorców, dając się poznać jako żywiołowa postać estrady, ale dzięki swoim zdolnościom i warsztatowi, skupia wokół siebie również grono odbiorców o wysublimowanym guście muzycznym.

Pod skórą to pierwszy od pięciu lat album Katarzyny Cerekwickiej. Dla artystki stanowi bardzo ważny punkt w dyskografii, bo jak podkreśla, jest to jej w pełni autorska, przemyślana od początku do końca wypowiedź artystyczna, ale i wydawnictwo istotne z czysto ludzkiego punktu widzenia. Tam bowiem, gdzie pierwsze skrzypce grają prawdziwe emocje, jest więcej pola do zadumy, refleksji i tego, aby muzyka poniosła sobą coś więcej niż wpadające w ucho refreny i melodie.

Źródło: Lublin.eu

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe