Bądź tym, który poda kubek gorącej herbaty.

  • 17.02.2021, 16:38
  • Źródło: Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta
Bądź tym, który poda kubek gorącej herbaty.
Z uwagi na sytuację epidemiczną i fakt, że posiłki w Kuchni Brata Alberta wydawane są w reżimie sanitarnym, w jadłodajni może przebywać jednocześnie tylko 7 osób. Większość ludzi oczekuje w kolejce przed Kuchnią, co w czasie siarczystego mrozu staje się wyjątkowo uciążliwe. Dlatego ruszyliśmy z akcją wydawania gorących napojów na zewnątrz, by osoby czekające w kolejce mogły się ogrzać oraz zabrać ze sobą na dalszą drogę coś ciepłego do picia.

Ponieważ do Kuchni Brata Alberta codziennie przychodzi od 250 do nawet 350 osób, a koszt wydawania samej gorącej herbaty czy kawy sięga kilkuset złotych - uruchomiliśmy zbiórkę specjalnie na ten cel  https://zrzutka.pl/a6gz9k

Źródło: Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe