Walentynki dla Ninki, czyli święto miłości w Lublinie!

  • 08.02.2021, 19:44
  • Redakcja Lubelska TV
Walentynki dla Ninki, czyli święto miłości w Lublinie!
14 lutego (niedziela) w godzinach 09:00-12:00 organizujemy wydarzenie on-line "Walentynki dla Ninki". Ze względu na pandemię nie możemy organizować spotkań czy wydarzeń, które pomogłyby w zbiórce - ale nie poddajemy się i wierzymy, że z państwa pomocą polegającą na mówieniu o naszej Nineczce Kropeczce, a także na nagłaśnianiu naszych akcji uda nam się zebrać 9,5 miliona złotych, których potrzebujemy na lek dla córki. Wydarzenie zostanie zrealizowane w Klubokawiarni OSTRO przy Krakowskim Przedmieściu 25.

14go lutego wiele osób będzie wyznawało sobie miłość, mamy nadzieję, że tego dnia potwierdzą również gotowość do pomocy. Dlatego zaplanowaliśmy trzygodzinne wydarzenie, w czasie którego będziemy prowadzić licytacje i odbędą się występy i spotkania z gwiazdami.

Poranne święto miłości w Lublinie poprowadzą: Katarzyna Bujakiewicz i Marcin Wójcik! Para super artystów, której energia dotrze do wszystkich nawet przez urządzenia do oglądania transmisji.

Transmisja będzie prowadzona na profilu: https://www.facebook.com/NineczkakropeczkaSMA
zaś licytować będzie można w dedykowanej do tego grupie: https://www.facebook.com/groups/380000670081262 .

Udział w wydarzeniu potwierdzili:

Anna-Maria Sieklucka
Natasza Urbańska
Wojtek Cugowski
Michał Kincel
Waldemar Wilkołek
Łukasz Jemioła
Alżbeta Lenska
Rafał Cieszyński
Paweł Szwajgier
Piotr Tomala
Beata Stepaniuk-Kuśmierzak

I na pewno przed 14 lutego jeszcze tę listę gości zaktualizujemy.

Podczas eventu będzie można licytować przedmioty, vouchery i usługi wystawione zarówno przez zaproszonych gości jak i firmy czy osoby prywatne. Lista aukcji pojawi się w naszych mediach społecznościowych wraz ze zdjęciami w najbliższy poniedziałek, 8 lutego.

Wśród nich między innymi: rakieta z podpisem Igi Świątek, książka z dedykacją od Olgi Tokarczuk, piłka z autografem Jerzego Dudka, koszulka z autografem od Rafała Wilka, płyta z autografem od Kamila Bednarka, płyty z autografami od Wojtka Cugowskiego, vouchery i płyty od Kabaretu Ani Mru-Mru, treningi tenisa i golfa od Kabaretu Smile, bilety na koncerty od Beaty Kozidrak, koszulka z Mistrzostw Polski z podpisem od prezydenta Lublina, trofea i pamiątki sportowe drużyn związanych z Lublinem przekazane przez panią prezydent Beatę Stepaniuk-Kuśmierzak, vouchery do luksusowych hoteli, kamień z góry K2 przekazany przez szefa Polskiego Himalaizmu Zimowego - Piotra Tomalę, obrazy a także niespodzianki od artystów biorących udział w wydarzeniu.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3qvcNYeHq

Redakcja Lubelska TV

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe