Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych*

  • 02.02.2021, 15:58
  • Paulina Zeliszewska
Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych*
Ruszył nabór kandydatów na 138 rachmistrzów do przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 roku na terenie Lublina. Osoby zainteresowane mają czas na złożenie dokumentów do 9 lutego.

Rachmistrzem spisowym może zostać osoba pełnoletnia, niekarana, która posiada wykształcenie co najmniej średnie, posługuje się językiem polskim w mowie i piśmie oraz cieszy się dobrą opinią.

Kandydaci na rachmistrzów będą zobowiązani do wcześniejszego udziału w szkoleniu (w dniach 15 lutego – 31 marca), zakończonego egzaminem, a następnie w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca, do przeprowadzenia wywiadów. Po wejściu w życie drugiej nowelizacji ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. spis powszechny przeprowadzany będzie w terminie do dnia 30 września 2021 r. Rachmistrzowi będzie przysługiwało wynagrodzenie, które po wejściu w życie drugiej nowelizacji ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. wynosić będzie 6 zł brutto za każdą prawidłowo wypełnioną ankietę osobową. Jednolita stawka stosowana będzie dla wszystkich grup rachmistrzów spisowych za realizację wywiadu spisowego, niezależnie od tego, czy będzie to wywiad bezpośredni czy telefoniczny.

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r.” w Urzędzie Miasta Lublin w Biurze Obsługi Mieszkańców: ul. Wieniawska 14, ul. Filaretów 44, ul. Kleeberga 12A, Szaserów 13-15, ul. Wolska 11, w dni robocze w godzinach 7.45-15.15, lub przesłać na adres Urząd Miasta Lublin, plac Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin. Zgłoszenie można również wysłać elektronicznie za pośrednictwem skrzynki ePUAP Urzędu Miasta Lublin.

Kwestionariusz oraz więcej informacji znajdują się na stronie Lublin.eu oraz w Miejskim Biurze Spisowym pod numerami tel. 81 466 12 00, 81 466 20 10.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe