Ostatnie dni naboru do Programu "Kuchnia Inspiracji"*

  • 22.01.2021, 10:51
  • Paulina Zeliszewska
Ostatnie dni naboru do Programu "Kuchnia Inspiracji"*
Na zgłoszenia do VI. edycji Programu "Kuchnia Inspiracji" (dawniej "Miejsce Inspiracji") czekamy jeszcze do 24 stycznia.

Celem Programu "Kuchnia Inspiracji" jest promocja najlepszych miejsc z branży gastronomicznej działających w Lublinie. Do Programu może zgłosić się każdy przedsiębiorca świadczący usługi gastronomiczne i posiadający własną kuchnię w Lublinie.

Aby wziąć udział w obecnej edycji, należy do 24 stycznia przesłać dokumenty zgłoszeniowe pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Niezbędne dokumenty to ankieta zgłoszeniowa, klauzula RODO oraz regulamin. Można je znaleźć na stronie internetowej Miejsc Inspiracji.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe