Znani i lubiani Lublinianie dla Nineczki-Kropeczki*

  • 14.01.2021, 10:25
  • Paulina Zeliszewska
Znani i lubiani Lublinianie dla Nineczki-Kropeczki*
Nasza córeczka Ninka potrzebuje najdroższego leku na świecie. Od tygodni apelujemy i zbieramy pieniądze na jej leczenie. Na liczniku zbiórki jest już pierwszy milion, ale potrzebujemy zebrać ich aż 9. Czas biegnie nieubłaganie, ale nie poddajemy się!

Na czele lubelskiej Armii Niny stanęła Katarzyna Bujakiewicz, uznana i uwielbiana polska aktorka, która od niedawna mieszka w Lublinie i gdy tylko dowiedziała się o naszej córce od razu zgodziła się pomóc. W ubiegłym roku z jej pomocą udało się zebrać pieniądze na leczenie małego Aleksa. Ale wtedy nie było pandemii, można było spotykać się i organizować wydarzenia wspierające Akcję. Zatem mamy teraz utrudnione zadanie, dlatego w pomoc angażujemy znanych i lubianych związanych z Lublinem!

W najbliższy czwartek (14 stycznia o godz: 14:00) spotkamy się na Placu Litewskim, przy napisie LUBLIN. Celem spotkania jest przedstawienie Armii Niny i tu bardzo prosimy o Państwa obecność - każde nagłośnienie zbiórki w mediach ma ogromne przełożenie na wpłaty i licytacje.

Każda z osób dołączających do Armii Niny wystawi na licytację jakiś przedmiot, czy wyjątkową usługę, a swój udział potwierdzili między innymi:

Katarzyna Bujakiewicz, członkowie Kabaretu Ani Mru-Mru: Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek, Kabaret Smile: Michał Kincel, Paweł Szwajgier, Andrzej Mierzejewski, Adam Drath z zespołu BAJM, Agata Pietras, Łukasz Jemioła, Sara Ferreira, Piotr Tomala (o ile nie wyjedzie do Warszawy),Wojciech Cugowski, zawodnicy i zawodniczki AZS UMCS Lublin, MKS Lublin, Motor Lublin oraz pani prezydent Beata Stepaniuk-Kuśmierzak.
Lista osób, które nas wspierają z pewnością będzie dłuższa.

 

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe