Z SKS-u do AZS-u - Lublin ze świetnym wynikiem!*

  • 09.12.2020, 10:00
  • Paulina Zeliszewska
Z SKS-u do AZS-u - Lublin ze świetnym wynikiem!*
Za nami szósta edycja ogólnopolskiego finału dla uczniów szkół średnich, pn.: Z SKS-u do AZS-u, które odbyły się na dniach 4-6 grudnia 2020 roku w Warszawie. Dziesięć medali indywidualnych i cztery w grach zespołowych dla środowiska lubelskiego to najlepszy wynik w historii! Tym razem ze względów bezpieczeństwa zabrakło wspólnego podsumowania. Nie prowadzono też klasyfikacji miast, co zawsze wzbudzało dodatkowe emocje. Trzeba jednak oddać, że w wielu dyscyplinach dominowali zawodnicy z Lublina.

Doskonały wynik osiągnęli reprezentanci Lublina w ergometrze wioślarskim kobiet i mężczyzn. Zajęli wszystkie miejsca na podium, a najbardziej imponujący wynik uzyskał Karol Dragan (w 3 minuty przepłynął 926 metrów). Turniej tenisa stołowego wygrał Miłosz Plewik, a dwa z trzech miejsc na podium - zarówno u kobiet jak i mężczyzn - należały do Lublina

W grach zespołowych zdobyliśmy cztery puchary na pięć dyscyplin! Dwa za pierwsze miejsce trafiły do siatkarek i siatkarzy z IV Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej. Za trzecie miejsce zostały nagrodzone koszykarki i futsaliści, również z IV LO w Białej Podlaskiej.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe