Wspierajmy Teatr Andersena!*

  • 08.12.2020, 09:55
  • Paulina Zeliszewska
Wspierajmy Teatr Andersena!*
Za nami 6 grudnia, Mikołajki, ale też dzień, w którym ruszyła działalność Teatru Andersena. Dokładnie 66 lat temu w 1954 roku w Teatrze Lalki i Aktora odbyła się premiera inaugurująca działalność teatru. Wystawiono wtedy spektakl "Złota Kula" w reżyserii Maryli Kędry - założycielki teatru i pierwszej Pani Dyrektor, autorem scenariusza i projektu scenografii był Andrzeja Ejsmund.

Teatr im. H. Ch. Andersena znalazł się, podobnie jak inne instytucje kultury w Polsce, w trudnej sytuacji finansowej, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej działalności, nie tylko poprzez zakup biletu na spektakl online czy gadżet, ale też poprzez rozpowszechnianie informacji, aby dotarła do jak największej liczby osób. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, jak można pomóc!

Udostępnij, polajkuj, zaproś!
Zapraszamy na profil Facebook, polakjujcie go i polećcie Swoim znajomym lub w grupie, udostępnijcie jedno z wydarzeń wymienionych poniżej, zaproście Waszych znajomych lub udostępnijcie post. Dzięki temu, że polajkujesz, zaprosisz lub udostępnisz post czy wydarzenie lub stronę teatru, informacja dotrze do większej liczy odbiorców, którzy z kolej podadzą informację dalej. Świat dowie się, jak można wspierać Teatr Andersena.

Udostępnij wydarzenie lub post na facebooku Teatru Andersena:

Kup bilet do teatru!
Można kupić bilet do teatru dla siebie i dla rodziny lub znajomych. Wystarczy wejść w wydarzenie Dziób w dziób onlineotwiera się w nowej karcie, połączyć się z platformą Bilety24otwiera się w nowej karcie i uzyskać dostęp do spektaklu na 4 godziny.
Jeśli spodoba Ci się ta forma kontaktu z teatrem, poleć innym lub podziel się Twoimi reakcjami po obejrzanym spektaklu na portalach społecznościowych oznaczając teatr @teatrandersena!

Kup książkę lub gadżet!
Stworzony został profil Teatru Andersena w serwisie Allegro.plotwiera się w nowej karcie, gdzie można kupić różne gadżety dla małych i dużych:

Stwórz teatr na miarę potrzeb!
Możesz kupić spektakl lub warsztat, albo spektakl i warsztat lub inne formy usług teatralnych (na Gwiazdkę lub Choinkę czy inne okoliczności) dla Twoich dzieci, dla grupy zorganizowanej, podopiecznych ośrodka czy placówki oświatowej, rodzin pracowników. Skontaktuj się z naszym Działem Organizacji Widowni – Beata Saj, tel.: 502 663 873, e-mail: [email protected] się w nowej karcie. Szczegółowe informacje na stronie: Teatr szyty na miaręotwiera się w nowej karcie

Wpłać darowiznę!
Można po prostu wpłacić darowiznę na konto teatru. Każda kwota ma znaczenie. Na stronie teatru znajdziecie informację jak to zrobić.

Oznacz Teatr!
Dziel się wrażeniami ze spektaklu, włącz teatr, podziel się prezentem na profilach społecznościowych oznaczając nas @teatrandersena!

Każdy gest jest ważny! Włącz Teatr Andersena, wspieraj kulturę i nasz teatr.
Dziękujemy!

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe