Grudniowe propozycje dla najmłodszych od Centrum Kultury*

  • 07.12.2020, 10:00
  • Paulina Zeliszewska
Grudniowe propozycje dla najmłodszych od Centrum Kultury*
Ekochoinki, tańce hulańce i wspólne muzykowanie – to wszystko i wiele więcej przygotowało Centrum Kultury w grudniu dla dzieci. Oczywiście online.

Pracownia Sztuczka przygotowała kolejną odsłonę warsztatów muzycznych z cyklu NuciMisieotwiera się w nowej karcie. To zajęcia muzyczne, podczas których za pomocą przedmiotów domowego użytku będziemy doskonalić poczucie rytmu, nauczymy się poprawnej techniki gry na instrumentach perkusyjnych i nie tylko.

Powracają także PrzydaSieotwiera się w nowej karcie, czyli warsztaty plastyczno-techniczne — tym razem z cyklu LAS Christmas. W trakcie tych małych domowych eksperymentów powstaną przedmioty świątecznego użytku, czyli choinki. Dzięki familijnej akcji performance otwiera się w nowej karcieuratujemy Mikołajki! Ze względu na obostrzenia pandemiczne Mikołaj ma zakaz przemieszczania się — święto dawania jest zagrożone! Czy uda się je uratować? 

Przed nami też wyjątkowe Historie Żabkiotwiera się w nowej karcie, które wprowadzą nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Podczas zajęć położymy szczególny nacisk na fakt, iż magia świąt to fenomen, który tworzymy sami i który opiera się w dużej mierze na relacjach i radości z prostych rzeczy, takich jak: zapach świątecznych pierniczków pieczonych z mamą, ubieranie choinki, czekanie na pierwszą gwiazdkę, śmiech i wspomnienia.

Z kolei w Sylwestra wspólnie stworzymy mapę marzeńotwiera się w nowej karcie na nowy, lepszy, zdrowszy rok. Nie zabraknie też tańców-hulańcówotwiera się w nowej karcie! Przygotujcie wygodne, ale najbardziej zjawiskowe stroje jakie macie. Tego wieczoru ma być tanecznie i szałowo!

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe