TRAGICZNY W SKUTKACH POŻAR GARAŻU*

  • 02.12.2020, 12:08
  • Paulina Zeliszewska
TRAGICZNY W SKUTKACH POŻAR GARAŻU*
Krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru garażu. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Fajsławice. Wewnątrz budynku znalezione zostały częściowo zwęglone zwłoki. Najprawdopodobniej był to 54 – letni mieszkaniec tej gminy. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji.

Dzisiaj przed godziną trzecią rano dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze garażu w miejscowości Wola Idzikowska w gminie Fajsławice. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w budynku podczas akcji gaśniczej, znalezione zostały częściowo spalone zwłoki. Najprawdopodobniej w pożarze zginął 54 – letni mieszkaniec tej gminy. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji.

Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

 

*Źródło: Policja Lubelska

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe