Foteliki GB - połączenie azjatyckiej praktyczności i europejskich trendów*

  • 28.11.2020, 10:55
  • Łukasz Samol
Foteliki GB - połączenie azjatyckiej praktyczności i europejskich trendów*
Marka GB szybko uzyskała miano luksusowej. Foteliki samochodowe wyprodukowane przez GB łączą to, co najlepsze w Azji oraz Europie. Dzięki tej współpracy powstają świetne produkty, zdobywające popularność na całym świecie. To jeden z największych koncernów na świecie zajmujących się produkcją artykułów dla dzieci.

Bezpieczeństwo podczas każdej podróży

Foteliki samochodowe, bez względu na markę, powinny przede wszystkim zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Marka GB dorzuciła do tego celu wyjątkową funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania. Z taką misją tworzy foteliki samochodowe dla dzieci.

Skorupa redukująca nadmierną energię oraz system ochrony bocznej

Efektem ciężkiej pracy wielu ekspertów z GB są takie modele jak Idan, Vaya 2, Convy-Fix, Everna-Fix oraz Elian- Fix. Wszystkie z wymienionych produktów są wyposażone w liczne systemy bezpieczeństwa. Bez względu na przedział wiekowy, dla którego jest dedykowany każdy z modeli, foteliki posiadają system ochrony bocznej i zostały wykonane z materiałów redukujących siłę uderzenia. Te cechy znacznie redukują nadmierną energię podczas zderzenia czołowego lub bocznego. Wykorzystanie takich rozwiązań skutkuje wysokim poziomem bezpieczeństwa pasażera.

Jeden fotelik na kilka lat przy maksymalnym dopasowaniu

Foteliki GB mają szeroki zakres wagowy, ale producent zadbał, by na każdym etapie rozwoju były idealnie dopasowane do sylwetki dziecka. Większość fotelików posiada 12-stopniową regulację zagłówka wraz z integrowaną pięciopunktową uprzężą bezpieczeństwa. Dzięki temu systemowi, foteliki są świetnie dopasowane do wzrostu dziecka.

Innowacyjne rozwiązania w Elian-Fix

Fotelik Elian-Fix jest przeznaczony dla dzieci od 3 do 12 roku życia. W tym modelu wykorzystany został system odchylający zagłówek, który skutecznie zapobiega opadaniu głowy w czasie snu. Dodatkowo, aby podróż była komfortowa w każdych warunkach, w tapicerce znajdują się specjalne kanaliki, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. W fotelikach GB dziecko nie przegrzeje się nawet w upalne dni.

Obrotowa baza w fotelikach GB

GB produkuje również modele fotelików samochodowych montowanych na obrotowych o 360 stopni bazach. Ten nowoczesny sposób pozwala na jazdę zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Do 4 roku życia najbezpieczniejszą pozycją podczas podróży jest jazda tyłem do kierunku jazdy. I właśnie na to pozwalają foteliki wykorzystujące bazę obrotową, takie jak Convy-Fix. Ten model jest dedykowany dzieciom od urodzenia aż do ukończenia 7 roku życia. Został zaprojektowany w taki sposób, by na każdym etapie rozwoju zarówno pasy jak i zagłówek, były optymalnie dopasowane do pasażera. W tym modelu, podobnie jak w innych z użyciem obrotowych baz od GB,  ruchem jednej ręki można odchylić fotelik do pożądanej pozycji, gdy np. dziecko zaśnie. Podczas podróży w modelu Convy-Fix pasażer ma do wyboru aż 6 pozycji regulacji kąta nachylenia oparcia.

System Isofix skutecznie eliminuje błędy montażowe

Większość fotelików montowanych jest za pośrednictwem uchwytów Isofix. To szybki i najbezpieczniejszy sposób montażu, który eliminuje popełnienie nawet najmniejszego błędu. Odchylane plecy fotelika pozwalają na optymalne dopasowanie do oparcia tylnej kanapy. Producent pozwala na pranie tapicerki w pralce w temperaturze 30 stopni.

Foteliki Goodbaby to nowoczesne i przykuwające uwagę modele. Bezpieczne oraz świetnie dopasowane do sylwetki dziecka foteliki, pozwalają na komfortową podróż nawet, gdy trwa ona dłużej niż zwykle. GB to sprawdzony producent, któremu zaufała już rzesza rodziców na całym świecie. Warto dołączyć do nich i cieszyć się z praktycznych rozwiązań każdego dnia.

 

 

*artykuł sponsorowany

Łukasz Samol

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe