AIPomysł - krajowy konkurs dla studentów przedsiębiorców i startupów*

  • 25.11.2020, 13:26
  • Paulina Zeliszewska
AIPomysł - krajowy konkurs dla studentów przedsiębiorców i startupów*
Rozpoczął się konkurs AIPomysł, skierowany do wszystkich studentów przedsiębiorców i startupów w Polsce, w którym nagrodą główną jest inwestycja w kwocie od 100.000 do 400.000 złotych.

AIPomysł to platforma dla studentów i przedsiębiorców z całej Polski, chcących rozwijać swoje kompetencje biznesowe, konkurować o atrakcyjne nagrody, i zmieniać świat na lepsze!

AIPomysł jest wyjątkową okazją dla przedsiębiorców i studentów z każdego kierunku z całej Polski, do tego by w bezpiecznych warunkach i przy wsparciu mentorów biznesowych i technologicznych stawiać pierwsze kroki w biznesie. W konkursie nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Mogą brać w nim udział startupy pozauczelniane pod warunkiem, że mają w zespole studenta, absolwenta lub pracownika związanego z uczelnią.

Możesz zgłaszać swoje pomysły na każdym etapie rozwoju. Twoje rozwiązanie musi zawierać w sobie trzy elementy:

  • mikro-innowację;
  • dochodowość;
  • impact/poprawa jakości życia w danej dziedzinie.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do 20.01.2021. Formularz dostępny na stronie internetowej AIPomysł.

10 zwycięzców AIPomysł Półfinału, który odbędzie się końcem lutego 2021, kwalifikuje się do 6-miesięcznego Programu AIP, obejmujące wsparcie w przygotowaniu zgłoszonego pomysłu biznesowego do wdrożenia. Finał konkursu odbędzie się w październiku 2021.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe