Stokrotka kolejny raz wspiera służbę zdrowia*

  • 25.11.2020, 09:54
  • Paulina Zeliszewska
Stokrotka kolejny raz wspiera służbę zdrowia*
Stokrotka przekazała ponad 20 ton żywności, chemii i środków ochrony osobistej placówkom służby zdrowia. Pomoc rzeczowa trafiła również do tych organizacji, które wspierają służbę zdrowia oraz najbardziej potrzebujących, czyli seniorów.

To kolejna, ale nie ostatnia, tura wsparcia służb medycznych organizowana przez sieć sklepów Stokrotka. Oprócz szpitali pomoc otrzymały stacje pogotowia ratunkowego, ośrodki pomocy rodzinie i centra wolontariatu opiekujące się osobami starszymi. Udało się to dzięki współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem.

- Od początku epidemii staramy się pomagać tym, którzy stoją na czele walki z koronawirusem. Tylko tak możemy okazać naszą wdzięczność za ich wytrwałość i okazaną troskę. Mamy nadzieję, że dzięki otrzymanej pomocy, będzie im chociaż trochę lżej. Naszą pomoc kierujemy także do osób starszych, szczególnie narażonych na skutki wirusa mówi Konrad Majkowski, Menadżer ds. Komunikacji i PR Stokrotki.

Firma podjęła również współpracę z regionalnymi centrami krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Zmniejszające się zapasy krwi i osocza to palący problem. Dlatego Stokrotka przyłącza się do apelu do wszystkich o oddawanie krwi, nie tylko ozdrowieńców.

 

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe