Szkolenia online dla lubelskich przedsiębiorców*

  • 20.11.2020, 13:53
  • Paulina Zeliszewska
Szkolenia online dla lubelskich przedsiębiorców*
Miasto Lublin organizuje kolejną edycję szkoleń online dla przedsiębiorców. W dniach 1-3 grudnia odbędą się bezpłatne wirtualne warsztaty z marketingu internetowego dla lubelskiego biznesu. Zapisy na poszczególne dni szkoleń ruszają w najbliższy poniedziałek - 23 listopada.

– Warsztaty są doskonałą okazją do zdobycia nowych umiejętności w zakresie prowadzenia firmy w sieci. W czasie pandemii na nowo doceniliśmy, jak duży potencjał tkwi w skutecznym zarządzaniu online. Mam nadzieję, że przygotowane szkolenia pomogą lubelskim przedsiębiorcom w budowaniu ich marki w internecie, co przełoży się na efektywne wyniki prowadzonych przez nich działalności – mówi Artur Szymczyk, Zastępca Prezydent Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju.

Rejestracji można dokonać pod linkiem do 29 listopada. Szkolenia poprowadzi Aleksander Kaim - specjalista z zakresu marketingu sieciowego. Każdego dnia odbędą się niezależne, pięciogodzinne kursy o zróżnicowanej tematyce:

  • 1 grudnia (godz. 15.00-20.00) – Budowanie wizerunku marki w Internecie – pozycjonowanie oraz narzędzia PR (w tym oferta sponsoringowa, narzędzia do tworzenia prezentacji MS PowerPoint, podstawowe informacje o WordPressie),
  • 2 grudnia (godz. 15.00-20.00) – Komunikacja XXI wieku – media społecznościowe (przegląd dostępnych w internecie wybranych mediów społecznościowych wraz z omówieniem ich funkcjonalności),
  • 3 grudnia (godz. 15.00-20.00) – Mój biznes w sieci – dla przedsiębiorców zaczynających aktywności w internecie (wyszukiwanie treści, sieć kontaktów, skrzynka e-mail, płatności internetowe, fake news, trolling).

Pierwsza edycja szkoleń online odbyła się w maju i dotyczyła tematyki komunikacji kryzysowej, działań public relations oraz aktywności w social mediach podczas i po pandemii COVID-19.

 

Przypominamy, że w ramach trwającego do niedzieli (22 listopada), Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, można jeszcze skorzystać z bezpłatnych szkoleń i warsztatów z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, a także rozwoju firmy w dobie panującej pandemii. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „Nowa Normalność”. Wydarzenie zostało zorganizowane m.in. we współpracy Miasta Lublin z przedstawicielami lubelskiego biznesu. Cały czas obowiązuje również Lubelski Pakiet Wsparcia dla Lokalnych Przedsiębiorców i Organizacji Pozarządowych, który ma na celu wsparcie działalności lubelskiego biznesu i organizacji społecznych dotkniętych skutkami stanu epidemii. Poza tym pomoc firmom udzielana jest również w postaci działań miękkich, takich jak szkolenia, wsparcie przedsiębiorców w zakresie przenoszenia działalności do sieci (zakładanie sklepów internetowych, marketing online, obecność w sieci) czy promocja np. cykle  #LublinKreatywny oraz Przetrwać i wspomóc - strategia lubelskich firm.

 

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe