Lubelski Rajd Niepodległości*

  • 12.11.2020, 13:13
  • Paulina Zeliszewska
Lubelski Rajd Niepodległości*
11 listopada 2020 roku odbył się w Lubelski Rajd Niepodległości. W związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi jako lubelscy narodowcy zorganizowaliśmy spontaniczny przejazd przez centrum Lublina.

Blisko 100 aut oraz motocykli przez kilkadziesiąt minut jeździło w okolicach Ronda im. Romana Dmowskiego oraz Areny Lublin. Pełnomocnik wojewódzkich struktur Ruchu Narodowego - Rafał Mekler - podziękował wszystkim uczestnikom: "To wspaniałe, ze w ciągu dwóch dni można zmobilizować tylu gorących patriotów, którzy chcą świętować 102 rocznicę niepodległości Polski. Epidemia oraz związane z nią regulacje prawne nie mogą być wymówką na bierność 11 listopada. Jeśli ktoś gorąco chce świętować ten wspaniały dzień to znajdzie na to sposób, daliśmy pomysł, który zaaprobowało wielu mieszkańców Lublina. Za rok lubelskie obchody 11 listopada na pewno odbędą się z większą pompą" - powiedział Rafał Mekler.

 

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe