Kuchnia Inspiracji w czasie pandemii. Wydłużamy nabór do odwołania.*

  • 02.11.2020, 12:49
  • Paulina Zeliszewska
Kuchnia Inspiracji w czasie pandemii. Wydłużamy nabór do odwołania.*
Ze względu na brak możliwości przeprowadzenia kolejnych etapów rekrutacji w warunkach pandemii, termin przyjmowania zgłoszeń do Programu Kuchnia Inspiracji zostaje przedłużony do odwołania, czyli do czasu ponownego otwarcia lokali. Do tego momentu zachęcamy lokalne restauracje, puby i enoteki do nadsyłania zgłoszeń na adres [email protected] Więcej informacji o Programie i zasadach rekrutacji znajduje się na stronie Kuchnia Inspiracji.

W związku z trudną sytuacją branży gastronomicznej, obecnie skupiamy naszą uwagę na akcji #ratuJEMY gastro. Wspieramy lokalnych gastronomów, o co prosimy wszystkich mieszkańców Lublina. Informacje o akcji znajdują się na stronie Ratujemy Gastro.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe