Panattoni otwiera w gminie Niemce punkt informacyjny dedykowany planowanej fabryce*

  • 23.10.2020, 12:55
  • Paulina Zeliszewska
Panattoni otwiera w gminie Niemce punkt informacyjny  dedykowany planowanej fabryce*
2020-10-23, Niemce - Firma Panattoni uruchomi punkt informacyjny dla mieszkańców gminy Niemce, dotyczący powstającej fabryki na terenie Panattoni Park Lublin II. Punkt będzie zlokalizowany w Klubie Seniora przy ul. Parkowej 4 i będzie działać w dni powszednie od 26 października - do 6 listopada br., w godz. 12.00 – 18.00. Akcji informacyjnej dewelopera towarzyszy również powstanie strony internetowej - www.fabrykaniemce.pl, a jej celem jest prezentacja rzetelnych informacji na temat rzeczywistego wpływu inwestycji na najbliższe środowisko naturalne i mieszkańców gminy Niemce.

Przez najbliższe dwa tygodnie przedstawiciele Panattoni będą czekać na mieszkańców gminy Niemce w zorganizowanym przez firmę punkcie informacyjnym przy ul. Parkowej 4 (Klub Seniora. Punkt będzie czynny w dni powszednie już od najbliższego poniedziałku - 26 października, do piątku - 6 listopada br., w godz. 12.00 – 18.00. Wszyscy zainteresowani powstającą fabryką na terenie Panattoni Park Lublin II będą mieli okazję m.in. porozmawiać z konsultantem na temat planowanej inwestycji, zapoznać się z zastosowanymi technologiami, a także otrzymać odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczące procesu produkcji i pracy fabryki.

 

Osoby, które nie mają możliwości - lub w związku z panującą sytuacją epidemiczną obawiają się przyjść do punktu informacyjnego - będą mogli zapoznać się ze szczegółami inwestycji na specjalnie stworzonej stronie internetowej: www.fabrykaniemce.pl. Będzie ona dostępna także od poniedziałku, 26 października. Dodatkowo, uruchomiony został specjalny adres mailowy [email protected], na który również można kierować zapytania.

 

Punkt informacyjny i strona internetowa www.fabrykaniemce.pl są dedykowane planowanej inwestycji, która powstaje na terenie Panattoni Park Lublin II w Niemcach przy ul. Przemysłowej. Ich celem jest prezentacja rzetelnych informacji na temat rzeczywistego wpływu inwestycji na najbliższe środowisko naturalne i mieszkańców gminy Niemce w odpowiedzi na rozpowszechnianie niepotwierdzonych i nieprawdziwych informacji.

 

Fabryka będzie posiadała własne ujęcie wody, nowoczesne technologie przemysłu pet food oraz wyposażona zostanie w najnowsze rozwiązania w dziedzinie wykorzystania i odzysku energii, wody czy surowców, aby nie oddziaływać negatywnie na otoczenie. Najemca Panattoni Park Lublin II deklaruje stworzenie docelowo 200 miejsc pracy, z preferencją zatrudnienia mieszkańców gminy. Dodatkowo zostanie nawiązana współpraca z placówkami oświatowymi na terenie gminy Niemce, w celu kształcenia wyspecjalizowanej kadry, która będzie mogła w przyszłości znaleźć zatrudnienie w fabryce. Inwestor deklaruje także wsparcie finansowe na realizację wybranych inwestycji pożytku publicznego, a dzięki powstaniu Fabryki Niemce znacznie zwiększą się wpływy do budżetu gminy, które będą mogły być przeznaczone na dalszy jej rozwój.

 

Panattoni, jako największy deweloper powierzchni przemysłowych w Europie, działa na rzecz i zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju biznesu. Firma stoi na straży, aby jej działania przynosiły korzyści wszystkim interesariuszom, społecznościom lokalnym i środowisku. Z tego względu ze szczególną troską i odpowiedzialnością kładzie nacisk na proekologiczne i prospołeczne rozwiązania w budowanych przez siebie obiektach. Panattoni Park Lublin II jest tego najlepszym przykładem - powstaje zgodnie z certyfikatem środowiskowym BREEAM na poziomie VERY GOOD. To wielokryterialny poziom oceny budynku, gwarantujący jego realizację, a później użytkowanie zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, również w odniesieniu do jakości życia lokalnych społeczności czy prowadzenia na ich rzecz działań.

Punkt Informacyjny Panattoni:

Adres: Klub Seniora przy ul. Parkowej 4

Dni i godziny otwarcia: dni powszednie od 26 października, do piątku - 6 listopada br., w godz. 12.00 – 18.00.

 

Dodatkowe informacje:

Anita Pietrykowska, Panattoni Europe, tel. 22 540 88 70, [email protected]

Ewelina Ciuchta, KONKRET PR tel. 508 338 267, [email protected]

 

 

*Artykuł partnera

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe