"Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej"*

  • 15.10.2020, 14:30
  • Paulina Zeliszewska
"Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej"*
21 października rozpocznie się Festiwal "Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej", realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Projekt "Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej" jest trzydniowym działaniem integracyjno-edukacyjnym dedykowanym szerokiemu gronu odbiorców - osobom niesłyszącym, niedosłyszącym oraz całemu środowisku osób słyszących, zarówno tym zainteresowanym i aktywnym w działaniach na rzecz osób z dysfunkcją słuchu, jak i tym neutralnym wobec poruszanych w projekcie aspektów życia społecznego.

W terminie od 21 do 23 października 2020 roku w Filii nr 32 MBP w Lublinie (ul. Szaserów 13-15) odbędą się różnego rodzaju działania integracyjno-edukacyjne, które poprowadzą osoby specjalizujące się we współpracy z osobami niesłyszącymi oraz osoby niesłyszące, mające wpływ na Kulturę Głuchych.

Celem projektu jest zaspokojenie potrzeb kulturalnych osób niesłyszących i niedosłyszących, stworzenie warunków zapewniających tym osobom równoprawne uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta, podniesienie świadomości społecznej w zakresie potrzeb tych osób oraz integracja i edukacja osób słyszących z niesłyszącymi.

Projekt Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej - Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

REJESTRACJA na poszczególne wydarzenia pod linkiem >>>

Harmonogram Festiwalu >>>

 

WYDARZENIA (3)

21-10-2020 08:00

"Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej" - dzień pierwszy

22-10-2020 09:00

"Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej" - dzień drugi

23-10-2020 10:00

"Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej" - dzień trzeci

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe