Weź udział w konkursie Eko Zbiórka 2020*

  • 13.10.2020, 11:47
  • Paulina Zeliszewska
Weź udział w konkursie Eko Zbiórka 2020*
Akcja zbiórki butelek PET i aluminiowych puszek po napojach przy pomocy automatów TOMRA UNO od lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Uczestnicy akcji mogą wziąć teraz udział w konkursie organizowanym od kilku lat przez Miasto Lublin i Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Zana. Nagrodą są bony zakupowe. Ideą konkursu jest promowanie selektywnej zbiórki odpadów, recyklingu i tym samym zmniejszenie ilości odpadów, które trafiają na składowisko.

Żeby wziąć udział w konkursie, zebrane podczas oddawania opakowań kupony wraz z wypełnioną deklaracją przystąpienia do konkursu należy złożyć do 30 października w dowolnym BOM-ie lub wysłać pocztą do Wydziału Ochrony Środowiska UM Lublin, ul. Tomasza Zana 38.

Ponadto, w deklaracji znajduje się zestaw pytań dotyczących zasad selektywnej zbiórki odpadów. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi zwiększa pulę punktów i szansę na otrzymanie nagrody.

Uczestnicy konkursu z największą ilością punktów, otrzymają zaproszenie do odbioru nagród. Osoby, którym nie zostaną przyznane nagrody, będą mogły zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska po zwrot kuponów i wykorzystać je w kolejnej turze konkursu. Nagrodą w konkursie jest min. 20 bonów zakupowych do wykorzystania w Centrum Handlowym E. Leclerc. Fundatorem nagród jest współorganizator konkursu EKO zbiórka 2020 spółka Lublindis Polska.

Automaty zlokalizowane na terenie Centrum Handlowego E. Leclerc przy ul. Zana odwiedzane są codziennie. Każdego dnia trafia do nich średnio 536 butelek, za które wydawane są kupony.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe