WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ – KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA*

  • 12.10.2020, 10:00
  • Paulina Zeliszewska
WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ – KOLEJNA AKCJA KRWIODAWSTWA*
Policjantki, policjanci oraz pracownice Komendy Powiatowej Policji w Puławach włączyli się do akcji honorowego krwiodawstwa prowadzonej przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia” przy Zakładach Azotowych Puławy.

Policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Puławach regularnie oddają krew, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. W piątek włączyli się do akcji honorowego krwiodawstwa, prowadzonej przez Klub Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia” przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe Puławy Spółka Akcyjna.

Tym razem, nasze koleżanki oraz koledzy oddawali krew dla dzielnicowego z Warszawy – młodszego aspiranta Rafała Nierodzika, który jest hospitalizowany w szpitalu. Poza nim, wspieramy także młodego warszawiaka, 16-latka Borysa Bieguńskiego, który przebywa w szpitalu Dziecięcym Żwirki i Wigury w Warszawie na Oddziale Onkologii i Hematologii. Zachęcamy również innych do pomagania i oddawania krwi! To nic nie kosztuje, nie boli, a może pomóc uratować czyjeś życie.

 

*Źródło: Policja Lubelska

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe