Bilety na Finał Monster Energy FIM Speedway of Nations*

  • 09.10.2020, 09:30
  • Paulina Zeliszewska
Bilety na Finał Monster Energy FIM Speedway of Nations*
Lublin został wyznaczony na gospodarza finałowych zawodów cyklu Speedway of Nations. Dwudniowe wydarzenie zostanie zorganizowane w dniach 16 i 17 października br.

Na torze przy Alejach Zygmuntowskich wystąpi siedem najlepszych reprezentacji narodowych na świecie: Polska, Wielka Brytania, Rosja, Australia, Dania, Szwecja i Czechy. To wielkie wyróżnienie, bo nigdy wcześniej Lublin nie gościł tylu gwiazd i nie organizował zawodów o tytuł mistrza świata!

Sprzedaż biletów na Monster Energy FIM Speedway of Nations będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w piątek, 9 października o godz. 20.00 czasu polskiego. W ramach jednego zamówienia będzie możliwość zakupu maksymalnie 6 biletów na dany dzień. Z uwagi na panującą w kraju sytuację, w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

Ceny biletów:

  • piątek: bilet normalny – 79 PLN, Trybuna Główna – 170 PLN
  • sobota: bilet normalny – 99 PLN, Trybuna Główna – 200 PLN
  • piątek & sobota: bilet normalny – 165 PLN, Trybuna Główna – 350 PLN

W związku z epidemią organizatorzy przygotowali tylko 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: [email protected] celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz – informujemy, że będą brane pod uwagę maile wysłane od 9 października od godziny 20:00.

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe