Nabór do Programu Kuchnia Inspiracji*

  • 07.10.2020, 15:00
  • Paulina Zeliszewska
Nabór do Programu Kuchnia Inspiracji*
Szósta edycja, od/nowa. Nasz sztandarowy Program zyskuje nową nazwę: KUCHNIA INSPIRACJI oraz uaktualniony regulamin. Dokonaliśmy zmian, aby Program mógł być bardziej efektywny i atrakcyjny dla Uczestników oraz dawał jak najwięcej korzyści i satysfakcji klientom. Zapoznajcie się z aktualnym opisem i regulaminem. Czekamy na zgłoszenia do 20 października 2020 roku.

Rozpoczynamy otwarty nabór do 6. edycji Programu Kuchnia Inspiracji (Miejsce Inspiracji), którego ideą jest identyfikowanie miejsc z branży HoReCa – restauracji, które najlepiej zdaniem zaproszonych do Programu ekspertów tworzą i odzwierciedlają charakter i atmosferę Lublina. Do udziału w naborze do Programu może zgłosić się każdy Podmiot prowadzący działalność związaną ze świadczeniem usług gastronomicznych i posiadający własną kuchnię, znajdujący się w obszarze granic administracyjnych miasta Lublin.

Głównym celem Programu jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku miasta Lublin w kontekście miejsca ze smakiem – destynacji kulinarnej w Polsce. Powiązanie działań i produktów realizowanych przez Biuro Rozwoju Turystyki Urzędu Miasta Lublin, takich jak Kuchnia Inspiracji, z działalnością podmiotów z szeroko rozumianej branży turystycznej jest skutecznym sposobem na rozwój współpracy i wzajemne inspirowanie do ciągłego podnoszenia jakości usług. Oczekiwanym efektem działania Programu Kuchnia Inspiracji jest projektowanie i utrwalanie pozytywnych doświadczeń turystów odwiedzających Lublin, a także mieszkańców korzystających z oferty branży turystycznej na miejscu. Podmioty uczestniczące w Programie Kuchnia Inspiracji otrzymują na czas jego trwania wsparcie Biura Rozwoju Turystyki w następujących obszarach:

  • promocja i PR,
  • podnoszenie kompetencji komunikacyjnych dla kadry zarządzającej i pracowników,
  • sieciowanie,
  • ewaluacja Podmiotu i produktu.

Program oparty jest o zasady zdrowej rywalizacji – grywalizacji, a jego efektem jest wzmocnienie tożsamości Podmiotów zakorzenionej w dziedzictwie i kulturze Lublina.

Program Kuchnia Inspiracji, począwszy od 6. edycji składa się z czterech (4) etapów. Drogą naboru, a następnie selekcji wybierane będą te Podmioty, które poprzez swoją ofertę, czerpanie z tradycji kulinarnych Lublina i regionu, jakość usług, filozofię biznesu, atmosferę, budowaną markę, estetykę i charakter wnętrza, tworzą niepowtarzalne w skali miasta i kraju miejsca inspiracji.

Aby wziąć udział w 6. edycji Programu Kuchnia Inspiracji należy pobrać ankietę zgłoszeniową oraz Regulamin Programu, a następnie do 20 października 2020 r.:

- przesłać skan wypełnionych i podpisanych dokumentów tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na adres [email protected].

Etapy naboru, harmonogram oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie Miejsc Inspiracji

 

*Źródło: lublin.eu

Paulina Zeliszewska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe